<<< CANLI TV >>><<< TÜM KANALLAR >>>

DÜNYA

'Türkiye hâlâ Hocalı soykırımını tanımıyor'

turkiye-hl-hocali-soykirimini-tanimiyor Azerbaycan Türk Kadınlar Birliği Başkanı Tenzile Rüstemhanlı: “Din kardeşlerimiz Hocalı soykırımını tanısın”

Paketten İncil çıktı

paketten-incil-cikti Misyonerler, Doğu ve Güneydoğudaki Müslüman Kürt vatandaşlarımızdan sonra şimdi de Kuzey Irakta yaşayan Kürtlere dadandı.

Müslümanlara karşı 'etnik temizlik' yapılıyor

muslumanlara-karsi-etnik-temizlik-yapiliyor Muteber insan hakları savunucusu sivil toplum kuruluşu Uluslararası Af Örgütü, aylardır siyasi krizin yaşandığı Orta Afrika Cumhuriyetinde (OAC) Müslümanlara yönelik etnik temelli temizlik yapıldığını

Cenazeleri seyyar satıcı arabasında taşıyorlar

cenazeleri-seyyar-satici-arabasinda-tasiyorlar Anadolu Ajansı, açlık nedeniyle 82 kişinin hayatını kaybettiği Yermuk Mülteci Kampı'nda çekilen yeni fotoğraflara ulaştı.

Bak şu Rumların talebine!

bak-su-rumlarin-talebine KKTC’de yayınlanan Havadis gazetesi, Rumların, yeni toprak talepleriyle ilgili harita ve 78 sayfalık taslak plana ulaştı. Haritaya göre Rumlar, Annan planına ek olarak Yeni Erenköy ve Dipkarpaz köylerini de

İran seçiminde sürpriz sonuç

iran-seciminde-surpriz-sonuc İran'da Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinejad'ın yerine geçecek ismi belirlemek için dün yapılan 11. dönem cumhurbaşkanlığı seçimlerinde ılımlı ve reformcu kesimin destek verdiği Hasan Ruhani yüzde

Rusya'dan ABD'ye uyarı

rusyadan-abdye-uyari Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, ABD Dışişleri Bakanı John Kerry ile yaptığı telefon görüşmesinde, Suriye’de muhalefetin silahlandırılmasının çatışmanın şiddetinin artmasına neden

İtalya'da şok çağrı: Bakana tecavüz edin!

italyada-sok-cagri-bakana-tecavuz-edin İtalya'da ırkçı Kuzey Ligi'nin üyesi Dolores Valandro, ilk siyah bakan Cecile Kyenge'ye 'tecavüz edilmesi' çağrısı yaptı.

İngiltere Semalarında Büyük Meteor Kayması - İzle

ingiltere-semalarinda-buyuk-meteor-kaymasi---izle İngiltere ve Galler'in birçok bölgesinden izlenebilen meteor kayması halkın ve gözlemcilerin büyük ilgisini çekti.

Ünlü İtalyan modacı öldü

unlu-italyan-modaci-oldu İtalyan Missoni Moda Evi’nin kurucusu Ottavio Missoni, 92 yaşında hayatını kaybetti.

Metroda İnanılmaz Işık Gösterisi - İzle

metroda-inanilmaz-isik-gosterisi---izle Fransa'da bir metroda yapılan ışık gösteri görenleri büyüledi

Paylaştığı fotoğrafa yorum yağdı

paylastigi-fotografa-yorum-yagdi Rusya Başbakanı Dmitri Medvedev, İkinci Dünya Savaşı’nda Nazi Almanya’sına karşı savaşan gazi dedelerinin fotoğraflarını paylaştı.

'Talabani öldü' iddiası

talabani-oldu-iddiasi Kürt internet siteleri, Irak Cumhurbaşkanı Celal Talabani'nin öldüğünü ancak bunu kimsenin açıklamadığını iddia etti.

Enkazda can yakan görüntü

enkazda-can-yakan-goruntu Bangladeş’in başkenti Dakka’da 2 hafta önce çöken iş merkezinde gerçekleşen felaketin farklı bir boyutu gün yüzüne çıktı.

Montajlı fotoğrafa tepki yağdı

montajli-fotografa-tepki-yagdi Güney Kore’nin resmi haber ajansı Yonhap’ın yayınladığı ABD Devlet Başkanı Barack Obama’nın montajlı fotoğrafı tepkilere sebep oldu.

Bu sonuca bilim insanları da şaşırdı

bu-sonuca-bilim-insanlari-da-sasirdi Amerikalı bilim adamlarının, Avrupa’da yaşayanların DNA’ları üzerinde yaptıkları araştırma, Avrupalıların genetik olarak aynı büyük aileye mensup olduğunu gösterdi.

İşte Lavrion Kampı

iste-lavrion-kampi Lavrion Kampı'na ilişkin bir haber yayınlayan Zaman gazetesi içerdeki ortama ve günlük hayata ilişkin ayrıntılarla ilgili bilgi verirken, kampın halen faaliyette olduğunu duyurdu.

En eskisi ortaya çıkarıldı

en-eskisi-ortaya-cikarildi Bilim insanları, Kuzey Amerika'daki ve büyük olasılıkla dünyadaki 'kalın kafalı' dinozorların en eski türünü buldu

Mucize kurtuluş!

mucize-kurtulus Brezilya’da bir kadın eşi tarafından yanlışlıkla ağzından zıpkınla vuruldu. 28 yaşındaki kadın mucizevi bir şekilde kurtuldu.

Evde yapışık ikiz doğurdu

evde-yapisik-ikiz-dogurdu Hindistan’da bir kadın, evde 'kendi imkanlarıyla' yaptığı doğumda yapışık ikiz dünyaya getirdi.

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ