<<< CANLI TV >>><<< TÜM KANALLAR >>>

EKONOMİ

Küresel piyasalar G20 zirvesine odaklandı

kuresel-piyasalar-g20-zirvesine-odaklandi Küresel piyasalar, Antalya'da gerçekleştirilen G20 zirvesinde liderlerin açıklamalarına odaklandı.

Moody's açıkladı, borsa düşüşe geçti

moodys-acikladi-borsa-dususe-gecti Moody’s’in açıklamalarının ardından BIST 100’ün düşüşü yüzde 1’e ulaştı

Milli Piyango Çekilişi Sonuçları 9 Mayıs Milli Piyangosu

milli-piyango-cekilisi-sonuclari-9-mayis-milli-piyangosu Milli Piyango Çekilişi sonuçları bu akşam verilecek.Milli Piyango Çekilişi 9 Mayıs sonuçları bugün burda olacaktır.İşte Milli Piyango Çekilişi haberimiz.

Moody's: Söylediklerimiz yanlış anlaşıldı

moodys-soylediklerimiz-yanlis-anlasildi Moody's İletişim Stratejisti Jessica Sibado, bugün bazı ajanslarda yer alan açıklamaları ile ilgili yanlış anlaşıldıklarını söyledi.

Süper Loto Çekilişi Sonuçları Açıklanacak (9 Mayıs Süper Loto)

super-loto-cekilisi-sonuclari-aciklanacak-9-mayis-super-loto Süper Loto Çekilişi bugün yapılacak.Süper Loto Çekilişi sonuçları bu akşam sitemizde olacaktır.Süper Loto Çekilişine göre kazanan talihliler burda olacak.

9 Mayıs Milli Piyango Çekilişi Yapılacak

9-mayis-milli-piyango-cekilisi-yapilacak 9 Mayıs Milli Piyango çekilişi yapılacak.9 Mayıs Milli Piyango çekilişi bu akşam sitemizde olacaktır.9 Mayıs Milli Piyango çekilişi haberi burda.

Bankalar artık bunu yapamayacak

bankalar-artik-bunu-yapamayacak Tüketicilerin en büyük şikayetlerinden biri olan banka sözleşmelerine önemli değişiklikler geliyor.

Süper Loto Çekilişi Saat Kaçta Yapılıyor

super-loto-cekilisi-saat-kacta-yapiliyor Süper Loto 290. çekilişi (bugün) 9 Mayıs 2013 Perşembe saat 21:30'da açıklanacak. Çekiliş sonuçlarını sitemizden takip edebilirsiniz.

'Vampir' bankalara düzenleme geliyor

vampir-bankalara-duzenleme-geliyor Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan'dan bankalara ağır eleştiri...

Vdf ile Anne Olmanın Keyfini Sürün!

vdf-ile-anne-olmanin-keyfini-surun Otomotiv finansmanının öncü şirketlerinden Volkswagen Doğuş Finans (vdf), Anneler Günü’nde, yeni bir otomobile sahip olmak isteyen tüm annelerin hayallerini gerçekleştiriyor.

Karadeniz Turları Sezonu Erken Açtı…

karadeniz-turlari-sezonu-erken-acti Touristica Seyahat Acentesi daha önceki yıllarda Haziran ayı itibariyle başlattığı Karadeniz turlarını;2013 sezonunda 9 Mayıs itibariyle başlatıyor.

GDO'lu ürüne asla izin vermiyoruz

gdolu-urune-asla-izin-vermiyoruz Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eker, "Türkiye'de GDO'lu ürün üretimine ve ithalatına asla izin verilmediğini söyledi.

Köprü ve otoyollardan 4 ayda 244 milyon TL

kopru-ve-otoyollardan-4-ayda-244-milyon-tl Karayolları Genel Müdürlüğü verilerine göre yılın ilk 4 ayında köprü ve otoyollardan elde edilen gelir 244 milyon 427 bin liraya ulaştı.

9 Mayıs Süper Loto Sonuçları Bugün Çekiliyor

9-mayis-super-loto-sonuclari-bugun-cekiliyor Süper Loto 9 Mayıs 2013 çekiliş sonuçları. Süper Loto çekiliş sonuçlarına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Pegasus, satış gelirini yüzde 38 artırdı

pegasus-satis-gelirini-yuzde-38-artirdi Pegasus Hava Yolları Genel Müdürü Sertaç Haybat, “Artan verimliliğimizle ilk çeyreği vergi öncesi karla kapatarak geçen yılın aynı dönemine göre 100 milyon TL iyileşme sağladık” dedi.

TÜSİAD: Türkiye'nin iş güvenliği sicilini düzeltmek zorundayız

tusiad-turkiyenin-is-guvenligi-sicilini-duzeltmek-zorundayiz Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Yılmaz, insana verilen değerin bir ölçüsü olarak iş sağlığı ve güvenliği konusunun, herkese ciddi sorumluluklar

İkinci elde tercih Renault oldu

ikinci-elde-tercih-renault-oldu 2013’ün ilk üç aylık sahibindex “vasıta” verilerini açıklayan sahibinden.com, yılın 1. çeyreğinde her 23 saniyede 1, saatte 160 ve günde 3 bin 859 adet vasıta satıldığını veya

Fabrikasında yıllardır işçi sıkıntısı yaşıyor

fabrikasinda-yillardir-isci-sikintisi-yasiyor Elazığ’ın Ağın ilçesinde atıl durumdaki deri fabrikasını 18 yıl önce satın alarak faaliyete geçiren iş adamı Tanyol Gençosman, asgari ücret ile 3 bin lira arasında maaş vermesine rağmen yörede

Milli gemiler hizmete alındı

milli-gemiler-hizmete-alindi Tuzla’da bulunan RMK Marine’de düzenlenen ’TCSG Dost’ ve ’TCSG Umut’un’ teslim törenine Milli Savunma Bakanlığı Bakan Yardımcısı Hasan Kemal Yardımcı, Savunma Sanayii Müsteşarı Murad

En çok hangi turist harcıyor?

en-cok-hangi-turist-harciyor Çinli turistlerin geçen yıl gittikleri ülkelerde toplam 102 milyar dolar harcadıkları açıklandı.

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ