<<< CANLI TV >>><<< TÜM KANALLAR >>>

SİYASET

Woodrow Wilson Kinmir ? ve ÖDÜLÜ Kime Verildi ?

woodrow-wilson-kinmir--ve-odulu-kime-verildi- BU ÖDÜL CESARET MADALYASINI GÖLGEDE BIRAKIR Büyük Ortadoğu Projesi emperyalist bir proje olması bakımından asla yeni değildir.

Çözümsüzlüğün içinden çözüm üreten Lider

cozumsuzlugun-icinden-cozum-ureten-lider Sacit Günbey ESAMda Erbakan Hocayı ve Sosyal Politikalarını Anlattı..

Yerel seçimlere 27 parti katılacak

yerel-secimlere-27-parti-katilacak YSK'nın ilan ettiği 25 partiden ayrı olarak, Yurt Partisi ve Muhafazakar Yükseliş Partisi'nin de Mahalli İdareler Genel Seçimlerine katılacağı kararı, Resmi Gazete'de yayımlandı.

Gül'den Gezi açıklaması: "Artık herkes evine dönmeli"

gulden-gezi-aciklamasi-artik-herkes-evine-donmeli Cumhurbaşkanı Gül, Taksim Dayanışması Platformu'nun çok önemli açıklamasının gerçekleşeceği dakikalarda attığı tweetlerle kafa karıştırdı.

Bakan basın toplantısında bayıldı

bakan-basin-toplantisinda-bayildi Burkina Faso Dışişleri Bakanı basın toplantısı sırasında bayıldı. Davutoğlu olaya müdahale etti...

Başbakan'dan nükleer açıklaması

basbakandan-nukleer-aciklamasi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'nin artan enerji ihtiyacı ve dışarıya ödenen kaynak düşünüldüğünde, nükleer santral ile adeta "sessiz devrim" gerçekleştirildiğini bildirdi.

'Bir pazarlık yaptık doğru!..'

bir-pazarlik-yaptik-dogru ULAŞTIRMA, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, çözüm sürecinde 'pazarlık yapıldığı' iddialarına tepki göstererek, "Bize 'Ne pazarlığı yaptınız?' diyorlar. Bir pazarlık yaptık

Cumhurbaşkanı Gül polisi övdü

cumhurbaskani--gul-polisi-ovdu Çankaya Köşkü’nde Emniyet teşkilatı heyetini kabul eden Abdullah Gül, son yıllardaki başarılı çalışmaları nedeniyle teşkilat mensuplarını takdir ettiğini söyledi.

Anayasa önerileri

anayasa-onerileri Siyasi partiler TBMM Anayasa Uzlaşma Komisyonu’nda devam eden yeni anayasaya yönelik önerilerini sundu. Ak Parti ilk üç maddeye ‘dokundu’, CHP ‘Türkiye Ahalisi’ ve ‘Türk Ulusu’ kavramını

Bakan'dan 'erken emeklilik' açıklaması

bakandan-erken-emeklilik-aciklamasi Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, emeklilikte yaşı bekleyenlerle ilgili "Bu konu ayaküstü konuşulacak, çözülecek bir konu değil. Şu anda bununla ilgili projeksiyonlar yapılıyor,

Kılıçdaroğlu İstanbullu başkanlarla buluştu

kilicdaroglu-istanbullu-baskanlarla-bulustu CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin İstanbul ilçe belediye başkanlarıyla yemekte bir araya geldi.

Erdoğan, Borsa İstanbul'un gongunu çaldı

erdogan-borsa-istanbulun-gongunu-caldi 1986'da işleme açılan İMKB bugünden itibaren Borsa İstanbul (BIST) olarak faaliyet gösterecek. Açılış gongunu Başbakan Erdoğan çaldı.

'İstanbul Tahkim Merkezi' yasası Meclis'te

istanbul-tahkim-merkezi-yasasi-mecliste Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, TBMM’ye yeni bir yasa gönderdiklerini belirterek, "İstanbul Tahkim Merkezi’ni kuruyoruz" dedi.

Erdoğan Bayraktar'tan "Çevre Müfettişi" Kartları

erdogan-bayraktartan-cevre-mufettisi-kartlari Gösteride tüm çocuklara Türkiye’de bir ilk olan “Çevre Müafettişi” kimlik kartları dağıtıldı.

'Bu alın' meclislik oldu

bu-alin-meclislik-oldu CHP Genel Başkan Yardımcısı Umut Oran, Bismil’de coplanan öğrencilerin görüntüsü çekerken polis tarafından fark edilerek karakolda beyzbol sopası ve cop ile dövülen, alnına ayakkabı ile basılan

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ