<<< CANLI TV >>><<< TÜM KANALLAR >>>

Cep Telefonunuzu 3D Yapın!

cep-telefonunuzu-3d-yapin

İlk olarak KickStarter projesi olarak hayata geçirilen bu teknoloji çalışması ile artık cep telefonlarında 3 boyut teknolojisini gözlüksüz yaşamak hayal değil. Hemde telefonunuz bu teknolojiyi desteklemese bile!
05 Nisan 2013 Cuma 14:07

HTC’ nin 3D Evo modelinden daha farklı bir teknoloji sunan bu yeni ekran filmi formundaki yapının adı EyeFly 3D. Temasek Polytechnic firmasının 2 yıllık araştırması sonucunda ortaya çıkan bu ekran filmi normal bir ekran filminden pek farklı durmasa da iki ekran filminin tam ortasına konumlandırılmış birçok Nano lens ile sağ göze ayrı sol göze ayrı görüntü gönderebiliyor.

EyeFly3D Vid programı ile videolar 3 boyut kazanırken, EyeFly3D Img programı da fotoğraflarda 3 boyut deneyimini yaşamamıza olanak veriyor. Şu anda sadece iPhone 5 ve 5. Nesil iPod Touch ile kullanılabilen ekran filmi 2 Nisan dan itibaren Amerika’ da 34,95 dolardan satışa sunuldu.

Ürünün videosunu izlemek için tıklayın!Kaynak: http://teknoloji.milliyet.com.tr/cep-telefonunuzu-3d-yapin-/yeniurunler/haberdetay/05.04.2013/1689706/default.htmEtiketler: iPhone , lens , Amerika , iPod , teknoloji , sadece

Haber okunma sayısı: 2068Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ