<<< CANLI TV >>><<< TÜM KANALLAR >>>

DNS DEĞİŞTİRMEDEN TWİTTER'E GİRMENİN EN KOLAY YOLU?

dns-degistirmeden-twittere-girmenin-en-kolay-yolu

Twitter'a girmek istiyorsunuz ama bilgisayarınızın ayarları ile de oynamak, ayarlarını karıştırmak istemiyorsunuz. İşte size 2 kolay yöntem.
21 Mart 2014 Cuma 23:16

 

 

 

“Bilgisayarımın ayarlarını değiştirmeden, DNS’lerle uğraşmadan Tayyip Erdoğan’ın internet yasaklarını delmek istiyorum” diyorsanız iki kolay yolu var.

 

Program indirerek de özgürlüğe kavuşabilirsiniz.

 

1) Tunnel Bear programını indirirsiniz.  Yapmanız gereken şey https://www.tunnelbear.com/  adresine girerek programı indirmek.

 

İndirdikten sonra bilgisayarınızın ekranına kibrit kutusu büyüklüğünde bir kutucuk gelecek. Kutucuktaki düğmeyi “on” yaptığınızda, bütün yasaklar çöpe gider ve Twitter’a özgürce girersiniz.

 

Düğmeyi “of” yaptığınızda ise herşey eski haline döner ve tüm Tayyip Erdoğan yasakları geri gelir. 

 

2) İkinci yol ise tıpkı “Firefox” “internet explorer” “google chrome” gibi bir internet tarayıcısı programı olan ama tüm yasakları delip geçen Tor Browser’ı kurmaktır.

 

Yapmanız gereken; https://www.torproject.org/projects/torbrowser.html.en   adresine girip Tor Browser’ı kurmak.

 

Kurduktan sonra program çubuğunuzda ya da Tor Browser’ın kurulduğu klasördeki “Start Tor Browser” butonunu tıklamak. Tıkladığınızda karşınıza şuan kullandığınız internet tarayıcısı gibi bir tarayıcı açılacak. Adres kısmına  www.twitter.com yazın ve özgürlüğün tadına bonus veren siteler varın. 
 

Hayirli Olsun iyi Twittler!!!
 


Haber okunma sayısı: 6249 Haber Kaynağı: TurkyooYazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER